29 февраля 2020 09:31
1
Александр НАЗАРЕНКО: "Эмоции бушуют, победить "Динамо" - это кайф!"

Півзахисник СК «Дніпро-1» Олександр Назаренко подівлився власними враженнями від переможного матчу проти «Динамо» (3:1):


— Сашко, ну як воно, перемагати «Динамо»? (посміхаємося)

— Це, звичайно, дуже приємно. Перший раз наш клуб виграв у такого гранда, як «Динамо» і емоції зараз в роздягальні вирують, киплять – це кайф!

— Сьогодні на «Дніпро-Арені» було багато всього нового. Яке твоє ставлення до VAR?

— Звичайно, сьогодні було багато боротьби, у такій грі без цього ніяк, і були моменти, коли спочатку здається нічого страшного не було, але кажуть, мовляв, ти подивися повтор, і по суті, там і справді серйозні травми могли нанести гравці один одному – що наш футболіст, що суперник. Тому, вважаю, що VAR буде корисною річчю у нашому чемпіонаті.

— Коли Супряга виходив на заміну, хтось взагалі міг припустити, чим це закінчиться?

— (Посміхається) А я йому сьогодні у будиночку на базі сказав, що заб’єш. Правда, не знав, що він три заб’є. Що і казати — майстер!

— Можливо, частіше йому це треба казати?

— Мабуть так, буду казати це йому частіше.

— Після такого успіху з «Динамо», як тепер будете налаштовуватися на «Шахтар»? Чи не розслабитися?

— Ні, точно не розслабимося. Якщо ми перемогли і порадували усіх сьогодні, то завтра це вже треба забувати. «Шахтар» це теж дуже сильний суперник, який грає в 1\8 фіналу Ліги Європи. Ми будемо теж їх ретельно розбирати і також добре готуватися, як і на «Динамо». Надіюся, ми у матчі з гірниками не будемо припускатися тих же помилок, які були у сьогоднішньому матчі.
Так ви і не виграли в Динамо, Динамо просто не існує вже років три, є немовби франчиза і хтось виступає від імені Динамо, але це не Динамо це пародія і абсурд..(