19 ноября 2018 18:44
Как сборная Украины готовится к матчу с Турцией

Погодна тенденція турецької частини зборів національної команди складається таким чином, що з кожним днем клімат стає все приємнішим.


Сьогодні температура повітря піднялася до 20 градусів, а вранці із-за хмар визирнуло сонечко. У цей час погода у Белеку цілком нагадувала заключні дні курортного сезону.


Гравці збірної за таких умов не відмовили собі у задоволенні пройтися морським узбережжям у проміжку між теоретичним заняттям та обідом.


Фото Павла Кубанова


Робочий вечір


Вечір розпочала прес-конференція головного тренера та інтерв'ю наставника і гравців телеканалам — власникам трансляційних прав на територію України та Туреччини. Одразу після цього команда виїхала на вже добре знайоме поле готелю Kempinski, на якому тренується вже третій день. Передматчеве тренування, як і вчорашнє, відбулося за відсутності ушкоджених Сергія Кривцова та Івана Петряка. Іван цієї ночі вилетить через Стамбул до Будапешта. На думку українських лікарів, за 5—7 днів набряк, що виник внаслідок забою Іванового гомілкового м'язу має минутися. Сергій Кривцов продовжує лікування у стані збірної і повернеться додому разом з командою завтра після гри.


Фото Павла Кубанова


Спазм Бурди


На жаль, виникли запитання щодо участі у матчі Микити Бурди, в якого спазмувався литковий м'яз. Сьогодні у захисника було індивідуальне фітнес-тренування під керівництвом тренера з фізпідгтовки Івана Баштового.


З огляду на такі обставини тренерським штабом було прийняте рішення довикликати до збірної Олександра Сватка, який прибуде до готелю сьогодні ввечері.


За словами Андрія Шевченка, Сваток, як і всі інші, буде претендувати на вихід у завтрашньому товариському матчі з турками, який розпочнеться на Antalya Stadyumu о 19.30 за українським часом.


Олександр Гливинський