21 січня 2013 18:49

"Говерла" на сборе в Турции сыграла вничью с "Мюнхен-1860"

Ужгородська «Говерла» провела свій перший спаринг в турецькій Анталії проти німецького ФК «Мюнхен 1860», який виступає у другій Бундеслізі.

Поєдинок проходив у рівній боротьбі. Перша половина зустрічі завершилася без голів, а в другомі таймі на 55-й хвилині рахунок у матчі відкрив французький форвард ужгородців Даміен Ле Таллек, але вже через дві хвилини статус-кво відновив норвежський нападник «Мюнхена 1860» Оле Камара. Тож нічия – 1:1. Хоча закарпатці могли вирвати перемогу. На 56 -й хвилині після виконання штрафного завершального удару завдавав Сотіріос Балафас, однак з вигідної позиції влучив у стійку воріт.

Слід додати, що наш зірковий півзахисник Давід Одонкор у таборі мюнхенського колективу зустрів свого швагра - Арне Фейка (фото взято з сайту ТСВ "Мюнхен 1860")

Склад "Говерли" 1-й тайм: Надь - Бойко, Малішич, Допілка, Макаренко - Райчевіч, Єдігарян, Лопес, Міщенко, Чурко - Івашко.

2-й тайм: Бабенко - Єлісєєв, Бордіян, Щедраков, Петров - Печонкін, Балафас, Одонкор, Трухін, Лисенко - Ле Таллек.

Поєдинок обслуговувала суддівська бригада з Росії.

Наступний контрольний матч "Говерла" проведе 24 січня проти азербайджанського ФК "Карабах".