18 октября 2024 19:56

Все решил автогол. "Колос" минимально уступил "Шахтеру"

У матчі десятого туру Української Прем'єр-ліги ковалівський Колос вдома приймав донецький Шахтар. Поєдинок закінчився перемогою «гірників» із рахунком 1:0.

Сьогодні, 18 жовтня, донецький Шахтар відвідав Ковалівку, щоб зіграти із місцевим Колос в рамках десятого туру чемпіонату України.

В першому таймі господарі поля виглядали непогано і могли декілька разів відкривати рахунок у матчі. Спочатку Болівар з близької відстані не зміг влучити у ворота після пострілу. А потім ковалівці не змогли вдало зіграти на добиванні після сейву Різника.

Шахтар в першій половині гри не міг похизуватися подібними моментами і на перерву команди пішли за рахунку 0:0.

В другому таймі підопічні Пушича зуміли швидко забити. Захисник Колоса Краснічі не зміг вдало вибити м'яч після поперечної передачі і зрізав м'яч у власні ворота.

Колос зумів відзначитися голом у додатковий час, але система ВАР скасувала взяття воріт через порушення правил під час атаки.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Шахтаря.