1 сентября 2024 10:36

"Динамо" - ЛНЗ. Первенство U-19: Второй хет-трик Герыча, клубный рекорд по голам в первом тайме, первый дубль Пейкришвили

У рамках 5-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд «Динамо» розгромило черкаський ЛНЗ – 10:0. Пропоуємо вам ознайомитися з найцікавішими цифрами та фактами матчу.

· Юнаки «Динамо» провели 3-й матч проти ЛНЗ і здобули 3-тю велику перемогу, різниця м’ячів 20-1.

· 115-та велика перемога «Динамо» в чемпіонатах U19, в тому числі 3-тю над ЛНЗ.

· «Динамо» 2-й раз стає співавтором найбільшої перемоги серед усіх клубів в Чемпіонатах U19

Найбільші великі перемоги в Чемпіонатах України U19 (2012 – 31.08.2024)

9:0 (д) 02.10.2019 Зоря Десна

· Юнаки «Динамо» встановили клубний рекорд, забивши 7 голів в першому таймі одного матчу в чемпіонатах U19.

Матчі «Динамо» з найбільшою кількістю голів в першому таймі в чемпіонатах України U19 (2012 – 31.08.2024)

5 21.08.2021 Десна 9:0 (д)

· Рекордний, 26-й, хет-трик «Динамо» в чемпіонатах U19, в тому числі 1-й в поточному сезоні.

· 2-й хет-трик в чемпіонатах U19 оформлює Владислав Герич.

· 1-й дубль в юнацьких чемпіонатах України оформлює Александре Пеікрішвілі (у 4-й грі), який стає автором 1-го «грузинського» дубля юнаків «Динамо».

· 150-а перемога юнаків «Динамо» при Ігорю Костюку у всіх турнірах: 140-а – в чемпіонатах (ЧУ) та 10 – в Юнацькій лізі УЄФА.

Ювілейні перемоги «Динамо» при Ігорю Костюку у всіх турнірах

№ Дата Турнір Суперник Рахунок (поле)

1-а 05.08.2017 ЧУ Олександрія 4:0 (г)

50-а 30.08.2019 ЧУ Колос 2:1 (д)

100-а 23.02.2022 ЧУ Інгулець 3:0 (д)

150-а 31.08.2024 ЧУ ЛНЗ 10:0 (д)

· Серія «Динамо» без пропусків голів триває 284 хвилини.

· 10-й гол в чемпіонатах U19 в складі «Динамо» забив Віталій Лобко.

· 45-й матч в юнацьких чемпіонатах провів Давид Білий: 17-й – в «Динамо» та 28 – в «Зорі».

· 30-й матч в чемпіонатах U19 за «Динамо» провів Денис Дикий.