24 августа 2024 23:53

"Дженоа" обыграл "Монцу", Малиновский вышел на замену

У завершальному суботньому поєдинку врамках третього туру італійської Серії А Дженоа на виїзді з мінімальним рахунком подужала Монцу (1:0). Український хавбек «грифонів» Руслан Малиновський відіграв у цьому матчі понад 30 хвилин.

На відміну від матчу першого туру проти Інтера (2:2) гру з Монцою український хавбек Дженоа Руслан Малиновський розпочав не зі старту, а в запасі.

Без українця підопічні Альберто Джилардіно за увесь перший тайм не спромоглися навіть на один удар у площину воріт, якщо говорити про час основний. Натомість на сьомій (!) компенсованій хвилині перше ж потрапляння у площину воріт Монци перевтілився у гол: навіс від Стефано Сабеллі замкнув Андреа Пінамонті.

Після перерви, не одразу, але на полі з’явився й українець Руслан Малиновський, який на 62 хвилині замінив португальця Вітінью. Шкода, але за відведений йому час, українець результативними діями відзначитися не встиг, лише отримав жовту картку.