23 августа 2024 19:42

Чемпионат U-19. "Динамо" - "Ворскла" 3:0: числа и факты

У рамках 4-го туру чемпіонату України U19 юнацька команда київського «Динамо» у домашньому матчі перемогла полтавську «Ворсклу» – 3:0. Пропонуємо вам ознайомитися з найцікавішими цифрами та фактами поєдинку.

· Юнаки «Динамо» провели 23-й матч проти «Ворскли» і здобули 18-ту перемогу. Ще 4 рази фіксувалися нічиї та один раз перемагали полтавчани, різниця м’ячів 50-11.

· 310-й матч «Динамо» в чемпіонатах U19: +235=34-41 м’ячі 863-253.

· 7-а велика перемога юнаків «Динамо» над «Ворсклою».

Найбільша кількість великих перемог «Динамо» над одним клубом в чемпіонатах U19 (2012 – 23.08.2024)

6 (3+3) Колос 30.08.2019 23.05.2023

· Переможна серія «Динамо» в матчах з «Ворсклою» триває 8 ігор.

· 95-й дубль юнаків «Динамо», в тому числі 50-й домашній.

Ювілейні домашні дублі «Динамо» в чемпіонатах U19 (2012 – 23.08.2024)

50-й 23.08.2024 Андрій Маткевич 2’, 12’ Ворскла 3:0

· 1-й дубль в юнацьких чемпіонатах оформлює Андрій Маткевич (у 53-й грі).

· Юнаки «Динамо» покращили клубний рекорд забивши 3 голи вже на 12-й хвилині гри.

Найменша кількість хвилин на перші 3 голи «Динамо» у грі в чемпіонатах U19 (2012 – 23.08.2024)

Хвилина Дата Суперник Рахунок (поле) Тренер «Динамо»

12 23.08.2024 Ворскла 3:0 (д) Ігор Костюк

14 18.09.2021 Олександрія 7:1 (д) Ігор Костюк

15 15.04.2017 Дніпро 6:1 (д) Юрій Мороз

16 20.11.2015 Говерла 9:0 (д) Унаї Мельгоса

17 09.09.2016 Скала 5:0 (д) Юрій Мороз

· 100-й домашній матч «Динамо» при Ігорю Костюку у всіх турнірах: 89-й – в чемпіонатах U19 (ЧУ) та 11 – в Юнацькій лізі УЄФА (ЄК). Баланс усіх ігор: +85=9-6 різниця м’ячів 300-56. Андрій Маткевич, забивши свій другий гол у грі, стає автором 300-го домашнього голу динамівців при Ігорю Костюку.

Ювілейні домашні голи «Динамо» при Ігорю Костюку у всіх турнірах

Гол Дата Турнір Автор гола Гол Суперник Рахунок

1-й 12.08.2017 ЧУ Вадим Мащенко 77’ Шахтар 2:0

100-й 02.10.2019 ЄК Ярослав Надольський 41’ Шкендія 8:0

200-й 06.11.2021 ЧУ Ілля Скрипник 61’ Ворскла 5:1

300-й 23.08.2024 ЧУ Андрій Маткевич 12’ Ворскла 3:0

· 50-й матч в чемпіонатах U19 провів Віталій Лобко: 26-й – в «Динамо» та 24 – в «Зорі».

· 17-й «сухий» матч Вячеслава Суркіса в складі «Динамо» в чемпіонатах U19, який за цим показником потіснив Руслана Нещерета і вийшов на 5-е місце в списку «найсухіших» воротарів-динамівців.

· 33-й раз юнаки «Динамо» перемагають з рахунком 3:0, в тому числі 20-й раз на своєму полі.