22 августа 2024 09:36
8

Андрей ЯРМОЛЕНКО: "Понимаю, что должен был использовать такие моменты"

Капитан «Динамо» Андрей Ярмоленко прокомментировал поражение от «Зальцбурга» (0:2) в рамках первого матча раунда плей-офф квалификации Лиги чемпионов.

«Благодарю наших болельщиков за поддержку, команда отдала все силы, но результат не в нашу пользу.

Понимаю, что должен был использовать такие моменты», – написал Ярмоленко в инстаграмме.

При всій повазі до Андрія, його вистачає на 60 хвилин гри вік дається взнаки, вже не така координація, рух, динаміка, важкувато виглядає, молоді австрійці впорались з ним.

У матчі відповіді треба з самого початку давати темп та високу інтенсивність і важливо щоб ніхто не випадав з гри, тоді можливо з'являться якісь примарні шанси на реванш, хочеться вірити що ще не все втрачено у цьому протистоянні ...

Як на мене у еврокубках Андрія краще б використовувати як "джокера" на останні 30 хвилин, суперники вже стомлені і тому йому легше буде проявити свої найкращі якості.

Голова у Андрія "світла" інтелект, бачення поля, читання гри, ... який він видав шикарний пас на хід "шведою" Ванату.

Для УПЛ Андрій - ТОП, для еврокубків - джокер на замінах.
Скрыть
allegro, якраз йому краще виходити в старті, відпахати тайм-півтора, а потім випускати Волошина чи Брагару.
Скрыть
Biba, Можливо й так Шовковському видніше ...

Анчелотті у Мілані в останнє пришестя Шеви, випускав на заміни.
У Боруссії (Дортмунд) Марко Ройса в останні роки використовували на замінах.
Грачєва в останні роки виступів у Шахтарі в часи совєтов теж виходив на заміни.

Прикладів багато ...
Скрыть
allegro, проблема в тому, що м'язів достатньо в команді, а от віддати пас, як Андрій зробив на Ваната, мало хто може, окрім Шапаренка і Піхальонка. А коли закривають їх, бо вони в центрі, то все - бий вперед
Та он с этого начал в Динамо при Газзаеве -не попадал в ворота.К этому и вернулся
Треба признати що в ЛЧ у нього постійно не клеїться
Андрюха, а може вже пора.......?
Зірки винні... Треба вагон моментів, щоб один раз забив. А треба реалізовувати пів момента...