9 августа 2024 18:56

Блогер: "Буяльского бьют, то сердце начинает колоть. Почти все комбинирование в финальной трети идет через Виталия"

Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграмі поділився враженнями від першого тайму матчу "Верес" - "Динамо":

⁃ очікувана ротація, хіба кількість гравців в ротації, можливо, дивує, але ж це Верес

⁃ тиску немає, Михавко поки на курорті, Динамо теж загалом, головне тут не заснути, бо Верес в перші 10 хвилин нічим не дивує

⁃ Кабаєв поки молодець, рухається грамотно, коли треба заходить в центр (раніше Шовковський частіше використовував його в більш широкій позиції для просування мʼяча в центр), коли треба створює ширину, росте людина в розумінні простору; атаку зірвав ціною картки, а не дивився, як умовний зірка Судаков; а от і асист

⁃ неймовірно гострі 2-3 хвилин від киян; спочатку момент Супряги, потім комбінація на гол Шапаренка, майже копія голу Партизану (0:1)

⁃ справжнісінький ж******х, Волошин на порожні ворота котить Шапаренку, той маже; ось таке марнотратство може вилізти боком, як ото тоді, коли Беніто х***ю зробив; вже 3 якісні моменти, але гол лише один…

⁃ Бую бʼють, то серце починає колоти, майже усе комбінування у фінальній третині йде через Віталія; а Кльоц зіграв наче чорт

⁃ Динамо гра дається легко, навіть стандарти йдуть непогані, але другий треба забити, бо висновки варто вже колись починати робити

⁃ мʼясники, м****ь, Шовковський недарма поставив резерв, бо з такими темпами пер***ть усю команду; о, нарешті, показав Попов, що в Динамо теж можуть у***ть

⁃ Волошин втрачає ТРЕТІЙ з чотирьох очевидних гольових моментів, треба забивати, щоб не ригати кровʼю на останніх секундах

⁃ ну, нарешті, от він другий і після перерви вже можна не грати, та міняти останніх стартерів, бо лісоруби допамають; красива атака (0:2)

⁃ Кабаєва краще б замінити, бо бажання в нього найбільше в команді, решта вже на х**х грає