29 мая 2024 20:29

"Оболонь" обыграла "Левый Берег" в первом переходном матче за место в Премьер-лиге

Оболонь зустрічалась з Лівим Берегом у першому перехідному поєдинку за право грати в УПЛ у наступному сезоні. Долю київського дербі вирішив один забитий м'яч.

У середу, 29 травня, Оболонь приймала Лівий Берег у першому перехідному матчі за прописку в українській Прем'єр-лізі на сезон 2024/25.

Перший тайм зустрічі пройшов без забитих м'ячів. Обидва київських колективи приблизно однаково володіли м'ячем (47/53), а ось за кількістю ударів «пивовари» представника Першої ліги переграли (4-2).

Єдиний гол було забито на початку другого тайм у. Після подачі з кутового скидання у воротарський майданчик виконав Данило Карась, а влучно в один дотик пробив саме хавбек Оболоні Тарас Мороз, для якого цей гол став першим у сезоні.