8 апреля 2004 14:01

Сборная Яковенко добывает первые очки на турнире Португалии

Учора підопічні Павла Яковенка пізно ввечері звершили перший матч в рамках традиційного 22-го міжнародного юнацького турніру у Португалії. Українці перемогли з рахунком 3:2 збірну Ірландії (голи на рахунку Ситника і Алієва, який відзначився дублем. Українцям довелося відігруватися і Ситник на 33 хвилині встановив рівновагу. А в другому таймі завдяки двом влучним пострілам Алієва (один з пенальті) було визначено переможця. Ще кілька нагод втратили українці відзначитися у другій половині зустрічі – Мілевський та Кравченко „перевірили” на міцність штанги воріт.

Вчора завершилася зустріч наших суперників по групі: в матчі Португалія – Норвегія було зафіксовано перемогу господарів – 2:1.Сьогодні наша команда о 16.00 (за київським часом) проведе гру проти норвежців, а у суботу заключний двобій проти господарів.

Україна: Мусін, Прошин, Ярмаш, Трусевич, Башлай (Котенко, 21), Рожок (Полуницький, 85), Кіцута, Самборський, Ситник (Морозов, 65), Алієв, Мілевський (Кравченко, 80).
Запасні: Прохоров, Чучман, Максимов.

Голи: 1:1 Ситник (33), 2:1 Алієв (50), 3:1 Алієв (79, с пенальти).

Жовта картка: Рожок.

Наприкінці матчу за перебір жовтих карток було вилучено двох гравців збірної Ірландії.