21 февраля 2010 21:09
4

Воронков и Лепа приносят "Кривбассу" победу над "Анжи"

20 лютого криворізький «Кривбас» провів черговий спарринг. Суперником криворіжців став новачок російської Прем’єр-ліги – махачкалінський клуб «Анжі».

Зустріч пройшла за деякою ігровою та територіальною перевагою української команди, й завершилась впевненою перемогою «Кривбасу» 3:0, хоча російська команда аж ніяк не виглядала хлопчиками для биття.

Вже в дебюті матчу «Кривбас» повів у рахунку – свій черговий м’яч на зборах провів Андрій Воронков. Подвоїли перевагу кривбасівці ще в першому таймі, коли Дмитро Льопа чітко реалізував пенальті.

У другому таймі «Кривбас» спокійно довів гру до її логічного підсумку. А в кінцівці матчу Свиридов поставив остаточну крапку, забивши третій м’яч у ворота росіян.

"Кривбас" - "Анжі" (Махачкала) 3:0

Голы: Воронков, Лепа (пен), Свиридов.

«Кривбас»: 1-й тайм
– Каніболоцький, Даниловський, Лисицький, Максимов, Жданов, Морозюк, Івашкевічус, Бартуловіч, Льопа, Воронков, Кобахідзе.

2-й тайм – Федоренко, Лисицький, Андрієнко, Свиридов, Майсурадзе, Костишин, Івашкевічус, Аголлі, Бюлюкбаші, Штурко, Богомазов.

Помнится когда-то сборную СССР называли чемпионом мира по товарищеским играм...
с [k18]_Kosmo полностью согласен...
Это всего лишь товарняки,не стоит делать какие либо умозаключения :) Динамо летело польскому клубу в прошлом году 4:0,и в этом году польские клубы надрали Металург З и еще кого то....дак давайте сделаем вывод что польский чемп сильнее,или хотя бы не хуже)
Днепр порвал ЦСКА 3:0. Металлист - Кр.Советов 2:0. Кривбас (далеко не гранд украинского футбола) - Анжи 3:0. Металлург (Д) в межсезонье "сделал" практически всех, в том числе и Рубин. В прошлом сезоне Динамо - Рубин, Шахтер - ЦСКА... Короче, чем руководствовался Алиев, когда тявкал, что российский чемпионат - НА ГОЛОВУ сильнее украинского... Одно слово - "Гаденыш"!