17 березня 2025 18:21
1

Ігор ЦИГАНИК: "Герреро зараз стоїть між Пономаренком та основою "Динамо". Не знаю, як виходитиме з цієї ситуації Шовковський"

Журналіст Ігор Циганик висловився про проблему з нападом "Динамо".


- Я не знаю, що робити з Герреро. Чесно. Ось зараз є Ванат та Пономаренко, якого вже треба підпускати. Він уже забив "Зорі", він врятував для команди нічию. Де Герреро? Він зараз стоїть між Пономаренком та основою. Я не знаю, як виходитиме з цієї ситуації Шовковський. За Герреро заплатили гроші. Взяти і викинути його або відправити кудись... Так ніхто не робитиме. Але Пономаренко вже готовий бути другим після Ваната. Він відіграв дуже гарний матч із "Зорею".

Підпускати треба вже Задорожного, Пономаренко вже мав би грати другий сезон і мати попит та 7-10 млн трансферної вартості на ринку.