28 жовтня 2024 10:48

Тен Хаг після 1:2 від "Вест Хема": "Гравці МЮ боролися. Коли багато не на нашу користь, потрібно ще активніше показувати характер"

Ерік тен Хаг заявив, що «МЮ» необхідно показати характер у наступних матчах.

У 9-му турі АПЛ манкуніанці поступилися "Вест Хему" (1:2), пропустивши з пенальті на 2-й доданій до 2-го тайму хвилині.

«Я щиро співчуваю своїм гравцям. Вони грали дуже добре, вперто борючись всією командою, вони рішуче діяли в [небезпечних] ситуаціях, і те, що ми не змогли перемогти [«Вест Хем», забивши більше голів], дуже засмучує.

Тепер нам потрібно ще активніше показувати характер. Коли багато чого складається не на нашу користь, ми повинні триматися разом, продовжувати боротися та зберігати бойовий дух. Перемоги мотивують, надають команді впевненості та твердості у переконаннях. Це дозволить зробити крок уперед, але зараз ми повертаємось назад, і нам доведеться пережити це розчарування, але ми впораємося з цим. Ми сильні, ми маємо сильний колектив, і ми продовжимо боротися за «Манчестер Юнайтед», коли знову вийдемо на поле в середу», – сказав головний тренер «МЮ».