23 жовтня 2024 19:52

"Галатасарай" обіграв "Ефльсборг" у Лізі Європи, команди забили 7 голів на двох

23 жовтня стартував 3-й тур основного раунду Ліги Європи 2024/25.

Галатасарай у Стамбулі переграв шведський Ельфсборг із рахунком 4:3. За господарів поля відзначилися Маріо Ікарді, Бариш Йилмаз, Юнус Акгюн, а ще один м'яч було записано на воротаря гостей Ісака Петтерссона – автогол.

У Ельфсборга, який минулого туру здолав Рому з Артемом Довбиком, забили Ніклас Хулт, Мікаель Байдоо та Йохан Ларссон.

У паралельному поєдинку норвезький Буде-Глімт несподівано обіграв Брагу на виїзді 2:1. У португальців єдиний м'яч оформив Сіку Ніакате на 64-й хвилині, а вже на 67-й він був вилучений з поля.

За Буде-Глімт м'ячі оформили Хакон Ев'єн та Вілладс Ніельсен. Ніельсен вирвав перемогу у своїй команді на 90+4-й хвилині.

Ліга Європи 2024/25. 3-й тур, 23 жовтня

Галатасарай (Туреччина) Ельфсборг (Швеція) – 4:3

Голи: Ікарді, 28, Петтерсон, 39 (автогол), Йилмаз, 44, Акгюн, 83 – Хулт, 53, Байдоо, 65, Ларсон, 90+2

Брага (Португалія) – Буде-Глімт (Норвегія) – 1:2

Голи: Ніакате, 64 – Ев'єн, 53, Ніельсен, 90+4

Вилучення: Ніакате, 67