23 жовтня 2024 10:46

Емері прокоментував третю перемогу "Астон Вілли" у Лізі чемпіонів

Головний тренер англійської «Астон Вілли» Унаї Емері висловився про матч 3-го туру загального етапу Ліги чемпіонів з італійською «Болоньєю». "Астон Вілла" вдома виграла з рахунком 2:0. Голами відзначилися Джон Макгінн та Джон Дуран.

Ми граємо серйозно, гранично сфокусовано, відповідально. Команда прогресує і міцніє у кожній складовій. Наприклад, сьогодні нам вдалося зламати їхній персональний пресинг.

У перші 15 хвилин пропустили кілька атак, але потім зробили висновки. У Європі доводиться складно і у домашніх матчах. Треба зберігати граничну концентрацію та дотримуватися плану усі 90 хвилин», — наводить слова Емері офіційний сайт УЄФА.

Це третя перемога "Астон Вілли" у загальному етапі Ліги чемпіонів. Команда очолює турнірну таблицю.