23 жовтня 2024 09:55

Шахін: "Важко пояснити те, що сталося у матчі з "Реалом"

Головний тренер "Боруссії" Дортмунд Нурі Шахін прокоментував поразку від "Реала" (2:5) у матчі ЛЧ.

«Важко пояснити те, що сталося. Ми дуже добре грали у першому таймі, у нас багато виходило, ми забили два красиві голи. Знали, що другий тайм буде дуже довгим.

Були епізоди, коли нам не вистачало швидкості під час гри віч-на-віч – ми говорили про це у перерві. Два пропущені голи за дві хвилини не пішли нам на користь. Ну а голи, пропущені в кінці, важко прийняти, дуже прикро.

Ми добре діяли у грі з м'ячем, за рахунку 2:2 могли забити третій гол. Була надія на вдалий результат, але ми погано оборонялися, а гравці з високою майстерністю. Не кожен здатний робити те, що робить Вінісіус. Ми маємо отримати цей важливий урок», – сказав Шахін.