22 жовтня 2024 14:07

Мбаппе - Вінісіусу в 1-му таймі матчу з "Сельтою": "Бий! Якщо чекатимеш, то не зможеш завершити атаку"

Кіліан Мбаппе підказував Вінісіусу Жуніору у матчі з «Сельтою».

«Реал» здобув виїзну перемогу (2:1) у суботньому матчі 10-го туру Ла Ліги. Вінісіус та Мбаппе стали авторами голів у складі мадридців.

У трансляцію DAZN потрапили кадри спілкування між французом і бразильцем під час матчу. Так, після нереалізованого Вінісіусом моменту на початку матчу Мбаппе порадив бразильському вінгеру не перетримувати м'яч перед ударом.

«Бий, тобі не треба сповільнюватися. Якщо ти чекатимеш, то не зможеш завершити атаку. Бий!» – сказав Кіліан Вінісіусу.

Перед виходом команд на 2-й тайм при рахунку 1:0 на користь «Реала» Мбаппе знову звернувся до Вінісіуса, щоб підбадьорити його: "Ми заб'ємо другий гол, і все буде добре". На 66-й хвилині матчу бразилець забив переможний гол мадридців після передачі Луки Модріча.