21 жовтня 2024 10:55

Стоунз про гол "Вулверхемптону": "Його мали зараховувати, суддя ухвалив вірне рішення. "Сіті" працював над стандартами, це важлива частина гри"

Джон Стоунз вважає, що суддя вірно зарахував його гол «Вулверхемптон».

"Ман Сіті" обіграв "Вулверхемптон" (2:1) у 8-му турі АПЛ завдяки голу Стоунза на 5-й доданій до другого тайму хвилині.

Захисник «міщан» головою замкнув навіс Філіпа Фодена з кутового. При цьому поряд із голкіпером Жозе Са знаходився Бернарду Сілва – він був у пасивному офсайді. Головний арбітр Кріс Кавана спочатку скасував взяття воріт, але потім вивчив відеоповтор щодо того, чи заважав Бернарду Сілва воротарю, і змінив рішення.

«Ми дуже намагалися покращити нашу гру на стандартах та використати їх по максимуму. Сьогодні ми наголосили на цьому. Сподіваюся, це лише початок. Це найважливіша частина гри на кожній із сторін поля, і для мене особисто дуже приємно забити переможний гол у такій важкій грі.

Я думав, що гол скасували, намагався поговорити з арбітром, але довкола нього було багато людей. На мою думку, він прийняв вірне рішення. Очевидно, що я буду упереджений, але вважаю, що гол мали зараховувати», – сказав захисник «Сіті».