13 жовтня 2024 21:01

Петраков зазнав ще однієї поразки: Вірменія під керівництвом українця програла Північній Македонії

Сьогодні, 13 жовтня, збірна Вірменії, яку очолює колишній керманич нашої національної команди Олександр Петраков, зустрічалася з Північною Македонією. Гра завершилася з рахунком 2:0 не на користь підопічних українця.

У першій половині гри вірмени виглядали переконливіше за своїх суперників. Господарі поля більше пробивали та контролювали м’яч, але вболівальники команди Петракова у першому таймі голів не побачили.

Відзначимо, що македонці забили на шостій хвилині поєдинку, але арбітр скасував взяття воріт через «‎положення поза грою».

У другій частині матчу гості стали діяти активніше та вирівняли гру, що на 72-й хвилині відобразилось і на рахунку. Гол до свого активу записав Міовські.

На 85-й хвилині Алімі поставив переможну крапку для македонців у цій грі.