6 жовтня 2024 18:15

"Челсі" не зміг перемогти "Ноттінгем" у матчі АПЛ, Мудрик вийшов на поле на заміну

Челсі на своєму полі не зумів обіграти Ноттінгем Форест у матчі сьомого туру англійської Прем’єр-ліги – 1:1.

Господарі зі старту більше володіли м’ячем, проте гості вміло огризалися на контратаках. Форест зумів відкрити рахунок на початку другого тайму, відзначився Кріс Вуд.

Сині продовжили чинити тиск на ворота суперників. Ноні Мадуеке зрівняв рахунок за сім хвилин. Потім гості залишилися у меншості після другої жовтої картки Джеймса Уорда-Прауза. Наприкінці зустрічі команди багато фолили та заробляли попередження, але Сині не змогли реалізувати чисельну перевагу.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик вийшов на заміну наприкінці зустрічі, і не зміг відзначитися результативними діями. В нинішньому сезоні українець зіграв у чотирьох матчах АПЛ.

Челсі набрав 14 очок і посідає четверте місце у чемпіонаті Англії. Ноттінгем Форест йде дев’ятим, маючи 10 балів.

У наступному матчі Челсі на виїзді зустрінеться з Ліверпулем 20 жовтня. Ноттінгем Форест 21 жовтня прийме Крістал Пелас.