6 жовтня 2024 17:30

Мотта про 1:1 з "Кальярі": "Після голу "Ювентусу" варто продовжити атакувати. Було відчуття, що суперник може повернутися в гру"

Тягу Мотта висловився про нічию з «Кальярі» у Серії А.

Гра сьомого туру чемпіонату Італії завершилась із рахунком 1:1. Туринці відкрили рахунок на 15-й хвилині, але пропустили з пенальті на 88-й.

Хавбек «Ювентуса» Франсішку Консейсау було вилучено на 89-й, отримавши другу жовту за симуляцію.

«Ми контролювали гру і після голу у першому таймі просто володіли м'ячем, коли варто було продовжувати атакувати. У другому таймі ми створили кілька моментів, але завжди було відчуття, що Кальярі може повернутися в гру.

Усі матчі Серії А непрості, незалежно від суперника. Сьогодні ми залишили "Кальярі" багато можливостей для повернення. Нам не вдалося додавити опонента та закінчити матч.

Наприкінці гри був пенальті та червона картка, тому було складно досягти потрібного результату», – сказав головний тренер «Ювентуса» Тьягу Мотта.

Команда зараз йде на третьому місці в чемпіонаті Італії, набравши 13 очок за 7 матчів.