5 жовтня 2024 23:39

Алонсо про 2:2 з "Хольштайном" після 2:0: "Байєру" не вистачило розуму. Ми думали, що гра зроблена, гол "Кіля" перед перервою був сигналом. Це наша вина"

Хабі Алонсо залишився незадоволений грою «Байєра» проти «Хольштайну».

"Байєр" вів 2:0 до 8-ї хвилини матчу 6-го туру Бундесліги, але втратив перемогу, зігравши внічию 2:2.

«Я незадоволений нашою грою. Це наша провина. Ми не діяли з розумом і подумали, що гра вже зроблена, але у футболі потрібно завжди продовжувати грати з тією ж інтенсивністю.

Ми були надто пасивні. Після великої гри у Лізі чемпіонів ми не мали потрібного настрою на цей матч. Ми мали контроль, але м'який, без загрози третього гола. Перший гол «Кіля» перед перервою був сигналом, що результат може стати непередбачуваним.

Але найбільша помилка була у першому таймі, тому що ми не знали, як впоратися з грою за рахунку 2:0. Нам просто не вистачило розуму. Була певна самовпевненість, коли ми мали бути більш зосереджені. Ми зробимо урок», – сказав головний тренер «Байєра».