2 жовтня 2024 09:06

"МанСіті" повторив рекорд МЮ за кількістю матчів без поразок у Лізі чемпіонів у основний час

"Манчестер Сіті" близький до нового рекорду ЛЧ за кількістю матчів без поразок.

Команда Пепа Гвардіоли розгромила "Слован" на виїзді (4:0) у 2-му турі загального етапу.

«Городяни» продовжили свою безпрограшну серію в Лізі чемпіонів до 25 матчів, зрівнявшись із рекордним показником «Манчестер Юнайтед», встановленим у період між вереснем 2007 року та травнем 2009 року.

Цей рекорд поширюється і на епоху Кубка європейських чемпіонів.

Остання поразка «Сіті» сталася у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів сезону-2021/22 проти «Реала» (1:3). Після цього команда здобула 17 перемог і вісім разів зіграла внічию.

Минулого сезону «Манчестер Сіті» вибув із турніру на стадії чвертьфіналу після двох нічиїх із «Реалом» та поразки по пенальті у другому матчі.

"Сіті" може оновити рекорд у наступному матчі проти "Спарти", який пройде на "Етіхаді".