1 жовтня 2024 14:48

Гравець "Аль-Насра" знепритомнів, святкуючи гол Роналду в матчі азіатської ЛЧ. Захисник ударився головою об дах лави запасних

Гравець «Аль-Насра» знепритомнів, святкуючи гол Кріштіану Роналду.

У вчорашньому матчі команда із Саудівської Аравії перемогла катарський "Аль-Райян" у Лізі чемпіонів Азії з рахунком 2:1. Переможний м'яч на 76-й хвилині забив 39-річний португалець.

Захисник Аль-Насра Салем Аль-Наджді, замінений через травму ноги на 35-й хвилині, радіючи голу, схопився з лави запасних і вдарився головою об її дах. Це призвело до непритомності, що тривав кілька хвилин.

Гравця на ношах віднесли до роздягальні, де його оглянув медичний персонал, який вирішив, що немає потреби відправляти його до лікарні. Аль-Наджді залишив стадіон у супроводі медичного персоналу.

«У гравця був високий тиск, і ми стежитимемо за тим, що з ним буде далі», – прокоментував головний тренер «Аль-Насра» Стефано Піолі.