29 вересня 2024 16:59

"Жирона" з Циганковим втратила перемогу над "Сельтою"

У першому недільному поєдинку восьмого туру іспанської Ла Ліги Жирона на виїзді не зуміла переграти Сельту та перервати свою гнітючу серію без перемог.

Чорну смугу не подолано. Жирона, яка востаннє тішила своїх фанів перемогою аж 1 вересня (2:0 у матчі з Севільєю) знову не святкувала вікторію. Сьогодні команда Мічела Санчеса не зуміла втримати перевагу та задовольнилася лише нічиєю проти Сельти.

У першому таймі класний гол до свого активу записав Янгель Еррера, який замкнув навіс від Дейлі Блінда у високому стрибку.

Однак по перерві господарі поля знайшли у собі сили закамбечити. Нічию для Сельти вирвав своїм точним та результативним ударом Яго Аспас.

Щодо Віктора Циганкова, то наш співвітчизник вийшов зі стартових хвилин і провів на полі повний матч, але результативними діями відзначитися не зумів та дістав від аналітиків Flashscore оцінку у 7.2 бала (середня оцінка у Жирони 7.1).