26 вересня 2024 08:16

Злий геній "Динамо". Педро 15 років тримає 100% результат в матчах з киянами

Вчора «Динамо» програло «Лаціо» у матчі 1-го туру Ліги Європи – 0:3.

За римську команду в цьому поєдинку зіграв 37-річний вінгер Педро Родрігес. Він вийшов у стартовому складі та провів на полі 68 хвилин, віддавши на 5-й хвилині гольову передачу на Булайє Діа.

Цікаво, що іспанський футболіст зіграв проти «Динамо» за 15 років після свого першого матчу з киянами. Вперше Педро вийшов на поле проти киян 29 вересня 2009 року в складі «Барселони», коли в рамках Ліги чемпіонів-2009/2010 «біло-сині» програли 0:2. До речі, один з голів тоді забив саме Родрігес, відзначившись на 76-й хвилині.

Варто відзначити, що матч «Динамо» – «Лаціо» став для Педро вже шостим проти киян за всю його кар’єру в єврокубках. Родрігес грав проти українського гранда за «Барселону», «Челсі» та «Лаціо». Що важливо, в іспанця – 100% статистика перемог у матчах з «Динамо».

Слід додати, що вчора Педро перервав свою тенденцію забивати «Динамо» за кожну команду, в якій грав проти киян. Іспанець відзначався у воротах киян і за «Барселону», і за «Челсі», але за «Лаціо» не зумів.