24 вересня 2024 23:43

"Челсі" з асистом Мудрика розгромив команду четвертого дивізіону і вийшов до 1/8 фіналу Кубка ліги

Челсі обіграв Барроу в домашньому матчі 1/16 фіналу Кубка англійської ліги, який відбувся на стадіоні "Стемфорд Брідж" у Лондоні у вівторок, 24 вересня, і вийшов у наступну стадію турніру (5:0).

Михайло Мудрик провів повний матч на позиції лівого вінгера господарів та зробив гольову передачу. Це перша результативна дія українського хавбека цього сезону.

Французький форвард господарів Крістофер Нкунку забив два м'ячі протягом стартових 15 хвилин зустрічі. Потім голкіпер гостей Паул Фарман відзначився автоголом після удару зі штрафного у виконанні португальського нападаючого Жоау Фелікса.

На 48-й хвилині Челсі провів швидку атаку, в результаті якої Мудрик віддав гольову передачу на португальського форварда Педру Нету, який забив свій дебютний м'яч за "синіх" після переходу з Вулверхемптону в літнє трансферне вікно.

Нкунку оформив хет-трик на 75-й хвилині, скориставшись грубою помилкою Фармана та встановив остаточний рахунок.

Кубок англійської ліги. 1/16 фіналу

Челсі – Барроу – 5:0

Голи: Нкунку, 8 (1:0), Нкунку, 15 (2:0), Фарман, 28, автогол (3:0), Нету, 48 (4:0), Нкунку, 75 (5:0)

23-річний Мудрик провів цього сезону за Челсі п'ять поєдинків у всіх турнірах і оформив один асист.