24 вересня 2024 23:08

Енріке про "Барсу" Хаві перед чвертьфіналом ЛЧ: "Вони грають як "Ейбар", довгими передачами. У них немає якості в захисті"

Луїс Енріке порівняв гру «Барселони» за Хаві з «Ейбаром».

30 вересня на Movistar вийде перша серія міні-документального серіалу про особисте та професійне життя головного тренера «ПСЖ» у його перший сезон у французькому клубі.

Основною сюжетною лінією фільму є шлях парижан у Лізі чемпіонів, одним із центральних моментів якого стане чвертьфінал проти «Барселони». Серіал окремо підкреслює тренерську дуель між Хаві та Луїсом Енріке.

«Барселона» – це не домінуюча команда та не сильна у захисті. Вони не мають якості у захисті.

Вони грають довгими передачами. Тер Штеґен побив рекорд за кількістю довгих передач. Вони грають, як «Ейбар», – каже Луїс Енріке в одному з епізодів, у якому він зі своїм штабом аналізує гру синьо-гранатових після першого матчу, який закінчився перемогою «Барселони» у Парижі з рахунком 3:2.

У зустрічі у відповідь «ПСЖ» здобув перемогу з рахунком 4:1 і пройшов у півфінал.