22 вересня 2024 15:00

"Верес" вирвав нічию в матчі з "Інгульцем" завдяки голу з пенальті на останніх хвилинах

Сьогодні, 22 вересня, в рамках сьомого туру чемпіонату України зустрічалися рівненський Верес та Інгулець з Петрового. Гра завершилася внічию з рахунком 2:2.

У першій половині зустрічі Інгулець володів перевагою. Гості змогли шокувати рівнян у кінці тайму, коли за шість хвилин двічі забили Вересу.

Спочатку засмутив Кожухаря Малиш, а потім ш трафний із лівого флангу від Козака головою з межі воротарського завершив Вілівальд.

У другому таймі на 65 хвилині зустрічі Верес завдав першого удару у площину воріт суперника та відразу забив гол. Скоротити відставання рівнян зумів Кльоц.

А врятував господарів поля від поразки Мрвальєвич, який у доданий арбітром час реалізував пенальті.