22 вересня 2024 13:40

Едсон Альварес погрожував убити Енцо під час матчу "Вест Хема" та "Челсі". Аргентинець поплескав суперника по спині, сказавши: "Вперед"

Едсон Альварес погрожував Енцо Фернандесу під час лондонського дербі.

У суботу «Челсі» обіграв «Вест Хем» з рахунком 3:0, усі голи були забиті до 48-ї хвилини матчу.

Мексиканський півзахисник сфолив на Коулі Палмері невдовзі після того, як англієць забив третій гол «синіх». За це Альварес отримав жовту картку, але це лише розлютило його ще більше. Через кілька хвилин він звернувся до Енцо Фернандеса і почав висловлювати щось аргентинцю, прикриваючи рот.

Не дивлячись на це, деякі його слова були розпізнані мікрофонами біля поля. За даними аргентинського видання OLE, Альварес сказав Фернандесу: «Я зачекаю на тебе... Я вб'ю тебе зовні, де захочеш». Зазначається, що гравець «Челсі» не був надто стурбований цією загрозою і поплескав Альвареса по спині, відповівши йому «Вперед».

Імовірно, через побоювання, що він може отримати другу жовту картку, Хулен Лопетегі замінив Альвареса за п'ять хвилин після інциденту.