21 вересня 2024 23:18

Ерік тен Хаг: "МЮ з'їв "Пелас" із тельбухами в 1-му таймі, мав вести 2:0 або 3:0. Ми повністю контролювали гру"

Ерік тен Хаг побачив домінування «Манчестер Юнайтед» над «Крістал Пелас» (0:0).

«Коли ми не виграємо, я не радий. Ми мали перемагати. Думаю, ми з'їли їх із тельбухами в першому таймі. Другий був більш збалансованим, однак у першому ми повинні були забивати один або два м'ячі.

Ми грали дуже добре. Повністю контролювали гру. Ми добре діяли і з м'ячем, і без м'яча. Не виходило лише у штрафному – саме там завжди вирішується результат матчів. Ми повинні були краще реалізовувати моменти.

Суперник завжди отримує одну можливість забити, і вона була на 44-й хвилині. То був дуже небезпечний момент. Але ми на той час мали вести 2:0 або 3:0», – сказав головний тренер «Манчестер Юнайтед» в інтерв'ю Sky Sports.