21 вересня 2024 18:49

"Дженоа" в матчі з моторошною травмою Малиновського програла "Венеції"

Дженоа програла Венеції (0:2) у п'ятому турі чемпіонату Італії. Результат та огляд гри читайте на "Футбол 24".

У п'ятому турі "грифони" мали виїзд до команди Ді Франческо. Український півзахисник Руслан Маліновський вийшов у стартовому складі.

Перший тайм був небагатим на події. Обидві команди в'яло атакували і майже не пробивали у площину воріт. А ось по перерві ситуація змінилася. Пройшло лише п'ять хвилин гри, а Руслан Маліновський отримав травму. Українцю довелося покинути поле на ношах. Через невеликий проміжок часу Венеція заробила право пробити пенальті, але Пох'янпало не зміг переграти голкіпера "грифонів". На 68 хвилині Бузіо вивів Венецію вперед, а під кінець гри Пох'янпало реабілітувався за погано виконаний 11-метровий і забив з гри.

Наразі Венеція перебуває на 14 сходинці з чотирма балами, а Дженоа посідає 11 місце з п'ятьма очками. Якщо переслідувачі "грифонів" у цьому турі виграють свої матчі, то команда Маліновського ризикує наблизитися до зони вильоту.