19 вересня 2024 08:02

Кубок ліги: "Тоттенхем" здійснив камбек проти середняка чемпіоншипа, "Брайтон" перестріляв "Вулверхемптон"

У середу, 18 вересня, відбулись поєдинки 1/16 фіналу Кубка Ліги. Результати матчів – у цій новині на "Футбол 24".

Кубок англійської ліги 2024/25, 1/16 фіналу

Брайтон – Вулверхемптон – 3:2

Голи: Балеба, 14, Адінгра, 31, Кадіоглу, 85 – Гедеш, 44, Дойл, 90+1

Ковентрі – Тоттенхем – 1:2

Голи: Брендон, 63 – Спенс, 88, Бреннан Джонсон, 90+2

У першому поєдинку ігрового дня Брайтон виявився сильнішим за Вулверхемптон. Ще в першому таймі Балеба та Адінгра встановили комфортну перевагу "чайок", але Гедеш перед перервою скоротив відставання. А під кінець гри команди обмінялись голами Кадіоглу та Дойла, тож у наступний раунд пройшов Брайтон.

А Тоттенхем з великими проблемами здолав Ковентрі, який посідає 14 місце в Чемпіоншипі. Перший тайм голів не подарував, а по перерві саме Ковентрі вийшов вперед завдяки голу Брендона. Гра йшла до сенсаційної перемоги аутсайдера, але Спенс та Бреннан Джонсон на останніх хвилинах перевернули гру з ніг на голову – 1:2 на користь "шпор".