18 вересня 2024 23:59

Гол поміж ніг на 90-й хвилині. "Жирона" з Циганковим у дебютному матчі Ліги чемпіонів програла ПСЖ

18 вересня відбувся матч 1-го туру Ліги чемпіонів 2024/25 між командами ПСЖ та Жирона.

Поєдинок відбувся на стадіоні Парк-де-Пренс у Парижі. Гра завершилась із рахунком 1:0 на користь парижан.

Єдиний м'яч на 90-й хвилині забив Нуну Мендеш. Голкіпер гостей Паула Гассаніга витягав абсолютно все, але наприкінці зустрічі пропустив поміж ніг.

Жиронці вперше зіграли у головному єврокубковому клубному турнірі. Минулого сезону підопічні Мічела стали третіми у Ла Лізі.

Український футболіст каталонського клубу Віктор Циганков вийшов у стартовому складі та відіграв 88 хвилин, після чого був замінний на Алехандро Франсеса.