18 вересня 2024 08:21

Кубок ліги: Ярмолюк зробив передгольовий пас, МЮ виграв 7:0, "Евертон" без Миколенка вилетів

У вівторок, 17 вересня, відбулися матчі 3-го раунду Кубка англійської ліги. Читайте результати на "Футбол 24".

Кубок англійської ліги, 3 раунд

Брентфорд – Лейтон Орієнт – 3:1

Голи: Карвалью, 17, Дамсгор, 26, Ньоргор, 45 – Купер, 11

Вилучений: Сімпсон, 69 (Лейтон Орієнт)

Евертон – Саутгемптон – 1:1 (по пен. – 5:6)

Голи: Дукуре, 20 – Харвуд-Белліс, 32

КПР – Крістал Пелас – 1:2

Голи: Філд, 53 – Нкетіа, 16, Езе, 64

Престон – Фулхем – 1:1 (по пен. – 16:15)

Голи: Ледсон, 35 – Нелсон, 61

Манчестер Юнайтед – Барнслі – 7:0

Голи: Рашфорд, 16, 58, Антоні, 35, Гарначо, 45+2, 50, Еріксен, 81, 85

Українець Єгор Ярмолюк вийшов у стартовому складі Брентфорда на матч із Лейтон Орієнт і взяв участь у гольовій атаці. Він віддав передгольовий пас на Карвалью, який в свою чергу оформив повноцінний асист на Дамсгора. Португалець взагалі став справжнім героєм зустрічі – він записав у свій актив гол і дві гольові передачі. Фабіу забив свій дебютний м'яч за "бджіл" красивим ударом через себе.

Манчестер Юнайтед розібрався з Барнслі ще в першому таймі. До перерви "червоні дияволи" забили у ворота команди з Ліги 1 три м'ячі. Найкращими гравцями зустрічі стали Маркус Рашфорд (дубль+пас) і Алехандро Гарначо (дубль+два асисти). Вони могли відібрати в Антоні право виконати пенальті, але бразилець вирішив: сам заробив – сам і має його виконати. Також свої імена в протокол вписали Крістіан Еріксен і Бруну Фернандеш: данець двічі забив наприкінці гри, а капітан двічі йому асистував.