18 вересня 2024 11:53

Куртуа про 3:1 зі "Штутгартом": "У перші 25 хвилин "Реалу" завдали багато неприємностей, іноді ми самі собі ускладнювали гру. Якби Ендрік схибив, я б його вбив"

Тібо Куртуа оцінив гру «Реала» проти «Штутгарта» (3:1).

«Ті, хто бачив гру «Штутгарта», розуміють, що це дуже атакуюча команда, яка добре грає та залишає багато простору за спиною. У перші 25 хвилин вони завдали нам багато неприємностей, але потім ми покращили свою гру.

Ми добре відреагували на гол «Штутгарта» і змогли перемогти. Вони добре пресингували, а іноді ми ускладнювали гру. Це те, що над чим нам треба працювати.

У такому форматі Ліги чемпіонів кожна перемога є дуже важливою. Якби Ендрік схибив, я б його вбив, але він забив, тому всі заткнулися (сміється). Він дуже талановитий хлопець», – сказав воротар «Реала».