18 вересня 2024 00:04

"Ліверпуль" здобув перемогу над "Міланом" в матчі Ліги чемпіонів з чотирма голами

У вівторок, 17 вересня, відбувся матч 1-го раунду основного етапу Ліги чемпіонів 2024/25 між «Міланом» та «Ліверпулем».

Матч пройшов на стадіоні «Сан Сіро», що знаходиться в італійському місті Мілан. Вольову перемогу у матчі здобули гості – 3:1.

Уже на 3-й хвилині «Мілан» вийшов уперед – забив Крістіан Пулішич. Однак англійці відповіли ще у першому таймі двома голами, забивали захисника – Конате і Ван Дейк. Добив «червоно-чорних» у другому таймі Домінік Собослаї, який забив на 67-й хвилині.

Протистояння «Ліверпуля» і «Мілана» є культовим в Лізі чемпіонів. У легендарному стамбульському фіналі 2005 року «Ліверпуль» здійснив неймовірний камбек з 0:3 і виграв трофей. «Мілан» взяв реваншу в афінському фіналі через два роки, перемігши 2:1.

Ліга чемпіонів. Основний раунд. 17 вересня.

Мілан – Ліверпуль – 1:3
Голи: Пулішич, 2 – Конате, 23, Ван Дейк, 41, Собослаї, 67.