11 вересня 2024 09:23

Тренер збірної Бразилії про 0:1 з Парагваєм: "Після пропущеного голу ми втратили себе, наша гра зруйнувалася. Найгірший відрізок за весь час моєї роботи в команді"

Тренер збірної Бразилії сказав, що команда втратила себе у матчі з Парагваєм.

Бразильці поступилися у гостьовому матчі кваліфікації ЧС-2026 з рахунком 0:1.

Автором єдиного голу у матчі став півзахисник «Інтер Майамі» Дієго Гомес Амарілья, який відзначився на 20-й хвилині.

«У нас були позитивні очікування перед матчем. Ми розраховували, що зможемо провести стабільну гру та діяти впевнено.

До того, як нам забили гол, загалом усе складалося саме так. Ми володіли територіальною перевагою та ініціативою.

Але після пропущеного голу ми втратили себе. Наша гра зруйнувалась, до кінця першого тайму ми нічого не показали. Найгірший відрізок за весь час моєї роботи в команді. Це сприяло підсумковому результату», – сказав Дорівал Жуніор.