10 вересня 2024 13:23

Рангнік про поразку від норвежців: "Це була рівна гра з багатьма моментами, що вказували на нічию"

Австрійці після двох турів Ліги націй мають одне очко. Підопічні Ральфа Рангніка мали два виїзних поєдинки з головними конкурентами за вихід з групи: Словенією та Норвегією. Саме скандинавам вчора австрійці поступились з рахунком 2:1 і після поєдинку головний тренер гостей зазначив, що його команді бракує важливих гравців, які могли б покращити гру збірної.

"Основна ідея зрозуміла. Ми хотіли почати рано і атакувати. Але у нас були проблеми з великою кількістю довгих м'ячів у перші 20 хвилин. Потім, після заміни, у нас була найкраща фаза. Ми були на межі того, щоб вийти вперед. У другому таймі норвежці трохи забагато володіли м'ячем, як на мене. Це була рівна гра, з багатьма моментами, що вказували на нічию. Можна зафіксувати офсайд, але можна і зарахувати гол [про вирішальний забитий м'яч Голандом, - Прим. ред.]. Потім VAR побачив п'ятку Лео Кверфельда ще далі назад. Це марно, ми програли. Тепер ми повинні переконатися, що виграємо наступні домашні матчі, тоді все ще можливо. Як команда, ми повинні бути більш агресивними без м'яча і більш рішучими з м'ячем. Ми повинні більше створювати гольових нагод, не звинувачуючи в цьому інших. І нам бракує дуже, дуже важливих гравців", - цитує Рангніка Kronen Zeitung.

Додамо, що наступний матч Австрія зіграє 10 жовтня вдома проти Казахстану.