7 вересня 2024 09:29

Дешам про 1:3 з Італією: "Франція не в найкращій формі, не вистачало сил. Нас покарали за помилки"

Дідьє Дешам прокоментував поразку Франції від Італії (1:3) у Парижі.

«Треба спиратися на факти. Ми дуже добре розпочали матч, робили гарні речі, але були не в змозі підтримувати рівень упродовж усієї гри. Суперник покарав нас за наші помилки.

Ми досить вмілі для того, щоб робити щось гарне з м'ячем. Ми зустрічалися з добре організованою збірною Італії, і вона карала нас за вільні зони.

Я завжди був і залишаюся відповідальним за те, що відбувається. Я доношу до футболістів те, що думаю та бачу. Я усвідомлював, що ми далекі від кращої форми. У другому таймі ми програли надто багато єдиноборств. Ми давали супернику необхідні інструменти.

Важко тримати суперника під пресингом упродовж 90 хвилин. Ми не мали ресурсів для цього. Ми грали у відкритий футбол, але не вистачало сил на захист», – сказав головний тренер збірної Франції в ефірі TF1.