1 вересня 2024 15:38

"Люди базікають". Тео Ернандес пояснив, чому не підійшов до команди під час паузи у матчі з "Лаціо"

Лівий захисник "Мілана" Тео Ернандес прокоментував епізод, що стався у другому таймі матчу 3-го туру італійської Серії А з "Лаціо" (2:2), коли французький футболіст і крайній нападник "росонері" Рафаел Леау не підійшли до лави запасних під час. паузи на водопій, де головний тренер команди Паулу Фонсека давав решті гравців тактичні установки. Леау та Ернандес вирішили залишитися на протилежному фланзі в очікуванні відновлення гри.

Ми грали всього дві хвилини, нам не потрібна була перерва, щоб охолонути (Ернандес і Леау вийшли на заміну на 70-й хвилині. — Прим.). Були готові допомогти команді перемогти у матчі. У наших діях немає нічого, що було б спрямоване проти команди чи тренера. Наразі нам необхідно працювати злагоджено, щоб виграти інші матчі.

Люди базікають і говорять багато неправди. Рафа та я завжди з командою і готові допомагати їй. Це найголовніше», - наводить слова Ернандеса Football Italia з посиланням на Milan TV.