31 серпня 2024 17:39

Сака про суддівство у матчі з "Брайтоном": "Жоао Педро вдарив м'яч через півполя - і нічого, а Райса видалили за легкий дотик. Ми хотіли послідовності"

Букайо Сака дорікнув суддям матчу з «Брайтоном» у непослідовності.

"Арсенал" зіграв внічию з "чайками" у 3-му турі АПЛ (1:1). На початку другого тайму півзахисник «Арсеналу» Деклан Райс отримав другу жовту картку від судді Кріса Кавани за те, що відкинув м'яч у бік ногою перед штрафним ударом суперника. При цьому Йоел Велтман ударив його по нозі.

«Я думаю, це суворе ставлення до нас. Ми просто хотіли послідовності. У першому таймі Жоао Педро вдарив м'яч через півполя - і нічого, а Дек легенько його торкнувся і був вилучений.

Що є, то є, я не хочу перекладати відповідальність за результат гри на суддю, оскільки у нас все одно були шанси здобути перемогу.

Ми добре розпочали. Сьогоднішній матч розчарував, але сезон має бути довгим», – сказав вінгер «Арсеналу».