31 серпня 2024 16:30

"Арсенал" упустив перемогу над "Брайтоном" і вперше в сезоні втратив очки: Зінченко замінив свого конкурента

Матч третього туру англійської Прем'єр-ліги, в якому лондонський Арсенал українського захисника Олександра Зінченка приймав Брайтон, відбувся 31 серпня і завершився внічию (1:1).

Арсенал зіграв унічию з Брайтоном у домашньому поєдинку п'ятого туру чемпіонату Англії, який відбувся на стадіоні «Емірейтс» у Лондоні у суботу, 31 серпня (1:1).

Олександр Зінченко у другому матчі поспіль розпочав зустріч на лаві запасних команди Мікеля Артети. Місце на лівому фланзі оборони зайняв нідерландець Юррієн Тімбер.

На 80-й хвилині український захисник замінив свого конкурента, котрий перед цим отримав пошкодження.

Господарі вийшли вперед наприкінці першого тайму, коли німецький форвард Кай Хаверц ефектно перекинув м'яч у ворота через голкіпера суперника Барта Вербрюггена після передачі з глибини поля у виконанні Букайо Сака.

Одразу після перерви Арсенал залишився у меншості. Хавбек Деклан Райс отримав другу жовту картку та достроково залишив поле.

Брайтон скористався чисельною перевагою за дев'ять хвилин завдяки голу бразильського нападаючого Жоао Педро.

Ця втрата очок стала для «канонірів» першою цього сезону і не дозволила їм вийти в одноосібні лідери АПЛ.