28 серпня 2024 12:14

Миколенко зробив перший гольовий пас за всю кар'єру в Англії: відома оцінка українського захисника "Евертона"

Український захисник Евертона Віталій Миколенко відзначився першою гольовою передачею за весь британський період кар'єри в домашньому матчі 1/32 фіналу Кубка англійської ліги проти Донкастера (3:0).

Віталій Миколенко зробив гольову передачу на португальського форварда Бету на 84-й хвилині домашнього матчу 1/32 фіналу Кубка англійської ліги, в якому Евертон розгромив команду четвертого дивізіону Донкастер у вівторок, 27 серпня (3:0).

Цей асист став для українського захисника «ірисок» першим за два з половиною роки його англійської кар'єри.

Миколенко в поєдинку з Донкастером провів повний матч на лівому фланзі оборони команди Ліверпуля і отримав від статистичного порталу Sofascore оцінку 7,7 за свої дії в минулій зустрічі. Вищий бал мають лише троє його партнерів по команді – Іліман Ндіайє (8,2), Тім Іроєгбуна (8,1) та Джек ОБрайен (7,8).