25 серпня 2024 22:51

Ендрік про дебют за "Реал": "Радий грати з великими футболістами, яких бачив тільки у відеоіграх. Збулася моя мрія, залишається лише дякувати Богу"

Ендрік поділився враженнями від дебютного матчу за «Реал».

Бразилець вийшов на заміну наприкінці 2-го тайму матчу з "Вальядолідом" (3:0) і відзначився голом на 96-й хвилині зустрічі.

«Я дуже щасливий, бо моя мрія здійснилася. Я вже грав на «Бернабеу» зі збірною Бразилії, а сьогодні був мій дебют із «Реалом». Я можу тільки дякувати Богові за все, що зі мною відбувається.

Я дуже радий грати разом із великими гравцями, яких бачив лише у відеоіграх. Перше, про що я поговорив з Анчелотті, це те, що я пропоную талант і працю. Я новачок, якому потрібно багато чого навчитися, але я дуже щасливий. Я продовжую працювати, чекаючи свого часу.

Ми з родиною щасливі бути на Бернабеу. Вони знають, через що ми пройшли. Розділити цей момент із ними – це чудово. Хочу подякувати всім уболівальникам за те, що прийшли на «Бернабеу». Вперед, «Мадрид»!», – сказав Ендрік в інтерв'ю клубному телебаченню.