21 серпня 2024 22:57

Блогер: "Після пропущеного м'яча "Динамо" здає, помилок стає більше, гра вже не виглядає рівною"

Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграм-каналі підбив підсумки першого тайму матчу "Динамо" - "Зальцбург".

⁃ дивний перший розіграш, просто на нашу половину, щоб одразу тиск, минулося без наслідків

⁃ Динамо теж поімітувало пресинг, майже відібрали навіть, але перебирати гравців декому дається важко; десь на хвилині сьомій знову велика група киян опинилася на чужій половині, відібрали, але тями розіграти не вистачило

⁃ перші 10 хвилин загалом обнадійливі, дуелі виграються, привозів фактично немає, коли Динамо стає 5-4-1, то РБ нагадує Шахтар, купа понтів і нуль гостроти

⁃ Динамо вдається тримати РБ далеко від власного штрафного, це головний плюс, інший плюс - динамівці відчули, що гравці РБ можуть помилятися теж

⁃ ого, виявляється Шапа вміє вмикати бичку на рівні Бондаря; карма нагнала Шапу в перерві - картка вже біля роздягальні

⁃ хвилин 20 минуло, але головні страхи поки не справджуються - Динамо наглухо не застрягає у першій третині, бо РБ поки занадто малосильна в атаці команда, дуже мало ударів по воротам Бущана, щоб були удари від воріт вже в самого Бущана, щоб можна було запресувати їх; за умови відсутності акцентованого та системного тиску РБ швидше перетворюється на умовний Шахтар, ніж на Сіті; для психології киян це плюс, в другому таймі може навіть якась впевненість у власних силах прийти

⁃ ох, Бражко дійсно вміє в довгі передачі, розкішно розвернув на Ярмоленка, коли навчиться таке робити і короткими - за лямів 60 в Челсі можна пакувати, там люблять опорників

⁃ от вам і надійність Попова, що в 100500 раз в своїй карʼєрі викинувся на суперника, не сфолив (бо нізя, арбітр обіцяв картку за наступний фол), не виграв мʼяч, опинився позаду, далі розгубленість решти, дуже легкий гол, чимось нагадало гол Зубкова на стадіоні Динамо чи гол Ваната у Львові (0:1); загалом показовий епізод, гол приходить з центру, але жодного ЦЗ в позиції, рух Попова потягнув за собою Михавка, а далі все попадало, як доміно

⁃ після пропущеного Динамо здає, помилок більшає, гра вже не виглядає рівною, як до 30 хвилини, шкода