19 серпня 2024 09:06

У мережу потрапила розмова чотирьох зірок атаки "Реала" у перерві матчу з "Мальоркою"

Завершився матч 1-го туру іспанської Прімери, в якому зустрічалися «Мальорка» та мадридський «Реал». Гра проходила на стадіоні "Мальорка Сон Моїх" у Пальма-де-Мальорці. Гра закінчилася нічийним результатом із рахунком 1:1. У перерві чотири зірки мадридського клубу — Беллінгем, Мбаппе, Вінісіус та Родріго — перед виходом на поле у підтрибунному приміщенні обговорювали тактику на другий тайм.

— Беллінгем: ви троє, — нам потрібно завершувати атаки.

— Мбаппе: згоден, нам треба хоч якось завершувати і швидко.

— Беллінгем: навіть якщо ні моментів, створіть можливість для удару та бийте, — наводить слова гравців Madrid Xtra з посиланням на користувача X peterderiri5.

Зазначимо, що в момент розмови поряд з Беллінгемом та Мбаппе також стояли Родріго і Вінісіус, проте вони майже нічого не говорили і слухали розмову товаришів по команді.

Нагадаємо, «Реал» відкрив рахунок на початку першого тайму, в них У складі відзначився Родріго. Після перерви гравцям "Мальорки" вдалося відігратися, а "Реал" у цій зустрічі більше не забив, у результаті матч завершився внічию.