19 серпня 2024 08:13

Гвардіола порівняв виступи Холанда з грою Мессі та Роналду

Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола висловився про результативність норвезького нападаючого «городян» Ерлінга Холанда, який відкрив рахунок у матчі 1-го туру АПЛ з лондонським «Челсі» (2:0). У своїй 100 грі за «Сіті» форвард забив свій 91-й гол за манчестерський клуб.

«Такі показники відповідають рівню Мессі та Кріштіану Роналду. У цій країні це щось неймовірне», — наводить слова Гвардіоли City Xtra у соцмережах.

"Манчестер Сіті" відкрив рахунок на 18-й хвилині зустрічі: відзначився нападник Ерлінг Холанд з передачі Бернарду Сілви. На 84-й хвилині перевагу «міщан» подвоїв півзахисник Матео Ковачіч. Нагадаємо, за підсумками минулого сезону чемпіонату Англії "Манчестер Сіті" став чемпіоном країни, а "Челсі" посів шосте місце.