18 серпня 2024 09:48

Флік про вольову перемогу над "Валенсією": "У "Барси" було багато помилок у 1-му таймі, 2-й набагато краще. Левандовськi важливий для нас, він забив обидва голи і чудово відпрацював у захисті"

Ханс-Дітер Флік висловився про вольову перемогу «Барселони» над «Валенсією» (2:1).

«Три очки вкрай важливі. Все йшло не дуже добре, але другий тайм ми провели набагато краще, ніж перший, в якому ми припускалися багато помилок. «Валенсія» ними користувалася та зуміла відкрити рахунок. Нам було важливо забити просто перед перервою.

Левандовський – професіонал, він дуже важливий для нас. Він забив обидва голи і чудово відпрацював у захисті.

У випадку з Кубарсі нам потрібно виявити обережність, він міг отримати другу жовту картку. Це спричинило заміну.

Бальді, думаю, гаразд. Ми поговорили, і він сказав, що все гаразд. Він пройде обстеження, коли ми повернемося до Барселони», – сказав головний тренер «Блауграни».